U mě v práci :)

Jak to vypadá u mě v práci?

Takhle:

A co že to vlastně dělám? Kdybych chtěl použít „cool speak“ tak řeknu že jsem Front End Developer, česky bych to asi řekl tak, že dělám vše na webu co návštěvník vidí – od html šablon, přes javascript po různé optimalizace.

Jak vidíte v páteční odpoledne jsou tady jen prázdné židle 😀 Ne, dělám si srandu, nikdo nechtěl být na fotce, kterou možná uvidí několik tisíc lidí.

No nic, jdu se ještě pár hodin hrabat v javascriptu a pak hurá domu a točit celý víkend, mimo jiné mám v plánu velice speciální unboxing a další video do série pro Let’s playery!

Líbil se ti článek?
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Crafak. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u “U mě v práci :)

 1. Čau Crafe, chtěl bych se zeptat, jestli je nápad o zakoupení Minecraftu dobrej nápad. Díky

 2. Ak sa smiem spýtať, tak akú školu si nato vyštudoval? 🙂

 3. Na tom obrazku nejsou windows, ale Mac 🙂

 4. Si děláš srandu ? Chceš tady rozjed hádku ? Takovýhle otázky jsou fakt debilita, a jestly jsi si nevšiml, tak má desktopové windows 😉 Mac je jen pro hloupé američany :/

  • Wow.
   Ty se ptáš jestli chce rozjet hádku a přesto říkáš „pro hloupé Američany“? Zamysli se než něco napíšeš. Prosím.
   PS: jestli*, takovéhle*

  • Na hry jednoznačně Windows.

   Na práci Mac OS. Kdybych nepotřeboval například Photoshop, tak se spokojím i s nějakou odladěnou distribucí Linuxu. Vývoj na Windows je bohužel celkem peklo, díky nepoužitelné příkazové řádce a hromadě nenativních prostředí.

 5. Jéé, tak to je super! Sleduji tě hodně dlouho, ale neveděl jsem, že jsi Front End Developer. Já jsem „Back End Developer“, těší mě =) =D.
  Nette Framework, AJAX, jQuery + někdy tvoje práce, ale v daleko horší kvalitě =D

  P.S. Jen tak dále =)

Komentáře nejsou povoleny.