Už tomu bude rok…

… co jsem naposledy napsal nějaký canc na tenhle blog 🙂

Co se teď děje asi víte z videí, neboli právě prožívám velkou vlnu chuti točit, hrát a věnovat se tomuhle koníčku naplno.  Nevím co se přesně stalo, ale přijde mi že se totálně zlepšila komunita lidí co se dívá na moje videa, soudě podle komentářů, protože tolik pozitivních a super komentářů jsem ještě neviděl. Ale o tom všem už jsem mluvil v Krafání.

Protože tenhle blog si přečte jen pár lidí (pokud vůbec), tak sem můžu napsat i docela interní informace o věcech, které se teprv chystají. Nejdůležitější a největší je ta, že jsem se spojil s Kogym a chceme společně obnovit Crazycraft (pokud si na něj někdo pamatujete, byl to jeden z nejlepších MC serverů, jaké jsem poznal) a to pod hlavičkou Majnuj.cz 🙂 V těchto dnech dáváme dohromady nápady, lidi co na Crazycraftu kdysi byli jako admini a zařizujeme technické náležitosti.

Co se videí týče, snažím si nic neplánovat, protože se mi to už několikrát nevyplatilo. Když mám naplánované co budu točit, získám pocit že to je povinnost a už se mi do toho nechce 🙂 Důležité teď je, že mě hodně chytil Minecraft, takže toho teď bude asi hodně 🙂

… tak a teď se zase na rok můžu odmlčet 😉

Líbil se ti článek?
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Crafak. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u “Už tomu bude rok…

  1. Kvělé ze zas natáčis tvoje videa me pokaždé pobavi jsem moc rad ze si se vratil k youtubu a knám☺

  2. Supeeer že zas natáčis tvoje videa me hodně pobaví☺

  3. Je super, že ses vrátil, Crafe a vůbec, že si na tento blog zase něco napsal, protože sem prakticky chodím denně s vědomím, že si sem opět něco zajímavého napsal. 😀 Bohužel tvá videa už tolik nesleduji, jako kdysi dávno. Je skvělé vědět, že točení videí tě znova chytlo.

    Těším se na tvá další videa a série. 🙂

  4. Lepší rok mlčet, než rok plácat kraviny. Osobně ti držím palce a ať nálada i štěstí vydrží i do budoucna.

Komentáře nejsou povoleny.